خرید صنایع دستی فیروزه کوبی،مس و پرداز،تشعیر اصفهان با قیمت

خرید فیروزه کوبی،تشعیر،مس و پرداز،میناکاری،هدایای تبلیغاتی اصفهان بصورت عمده و تکی


اپلیکیشن صنایع دستی

اپلیکیشن صنایع دستی

خرید قاب بشقاب میناکاری اصفهان قطر ۳۰ سانتی متر

 • نویسنده: محمد نیک نام

قاب بشقاب مسی مینا کاری قطر 30 سانتی متر از سری محصولات زیبای میناکاری اصفهان است که طرفداران زیادی دارد. بشقاب مسی میناکاری شده می تواند زینت بخش ویترین منازل شما باشد و فضای آرامش بخشی برای شما مهیا سازد. رنگ های روشن لاجوردی و فیروزه ایی بشقاب مینا به همراه زمینه مشکی آن جلوه ایی خاص و زیبا بوجود آورده که نظر مخاطبان را به خود جلب می کند. قیمت قاب بشقابی میناکاری اصفهان ارزان و مناسب برای انواع هدایای تبلیغاتی میناکاری است.

شناسه محصول: 901280

قاب میناکاری اصفهان

قاب بشقاب مسی مینا کاری قطر 30 سانتی متر از محصولات زیبا و محبوب فروشگاه است. با قرار دادن بشقاب مسی میناکاری شده در ویترین منزل یا نصب آن بر روی دیوار جلوه زیبایی از هنر اصیل ایرانی را به محیط زندگی خود می آورد. بدلیل امکان درج لوگوی تبلیغاتی, بشقاب قاب دار میناکاری شده گزینه مناسبی برای هدیه به دیگران می باشد. رنگ های زیبای مینایی بشقاب مینا کاری 30 سانتی جلوه ایی شاد و سرزنده به محیط شما خواهد بخشید.

تابلو میناکاری اثر دست هنرمندان اصفهانی است که هنر خود را با شوق و ذوق بر روی پیکر بی جان فلز رسم نموده و اثری زیبا برای علاقه مندان به صنایع دستی خلق کرده اند. قیمت قاب میناکاری اصفهان ارزان و مناسب برای زیباسازی فضاهای دکوری می باشد.

تخفیف ویژه

قاب مینا کاری اصفهان

قاب مینا کاری اصفهان

بشقاب میناکاری

جنس بشقاب مینا کاری از فلز مس و قطر آن 30 سانتی متر می باشد. این بشقاب با رنگ های مخصوص مینایی و توسط استاد مجرب مزین به نقش و نگارهای زیبا گشته و طی پروسه های مختلفی 3 با در کوره برای تثبیت رنگ ها پخته می شود . ابعاد جعبه 36*36 سانتی متر و وزن آن به همراه بشقاب در حدود 1.5 کیلوگرم است. تنوع طرح های کشیده شده بر روی بشقاب میناکاری اصفهان؛ آن را به محصولی یونیک تبدیل کرده است. سایزبندی بشقاب های میناکاری به شما حق انتخاب بیشتری برای چیدمان منزل و دفاتر کار خواهد داد.

 

قاب میناکاری شده

قاب میناکاری شده

بدلیل داشتن قاب و امکان درج لوگو بر روی قاب و درون آن , گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی می باشد. حلقه ایی فلزی در پشت قاب تعبیه شده که امکان قرار گرفتن آن را به صورت لوزی بر روی دیوار فراهم می آورد همچنین شما می توانید آن را به همراه قاب های دیگری با چیدمان دلخواه و شکل های فانتزی بر روی دیوار نصب کنید. معمولا رنگ های استفاده شده در طراحی ظروف میناکاری اصفهان، آبی و لاجوردی است.

 

قاب میناکاری اصفهان

قاب میناکاری اصفهان

مینا کاری هنر آتش و خاک است و استفاده از تمامی ظروف زیبای آن حس بسیار خوبی به شما می دهد. برخی از خانواده ها برای شکون بیشتر تعدادی از این ظروف نفیس را به عنوان جهیزیه به نوعروسان خود هدیه می دهند. قاب میناکاری اصفهان برای تزئین انواع دیوارهای منازل و دفاتر کار استفاده می شود و می تواند در صورت چیدمان صحیح تغییر مثبت بزرگی در فضای دکوری بوجود آورد.

 

قاب بشقاب میناکاری

قاب بشقاب میناکاری

اصفهان به عنوان قطب صنایع دستی ایران توانسته در طول سالیان دراز هنرهای اصیل ایرانی را زنده نگه دارد. اما این مسئله نیاز به پشتیبانی جمعی از طرف مردم ایران است. حمایت از کالای ایرانی علاوه بر رشد بهتر اقتصادی می تواند زمینه ساز اشتغال برای جوانان ایرانی گردد. و البته وظیفه مسئولین اطلاع رسانی بیشتر در مورد هنرهای صنایع دستی مانند میناکاری است تا مردم آشنایی بیشتری با فرهنگ و هنر خود پیدا کنند.

 

قاب بشقاب میناکاری

قاب بشقاب میناکاری

 

Designing the Walls with a Nice Frame

Buying a variety of handicrafts is really popular these days and people like to buy them as a gift. A 30 cm diameter Mina Kari plate frame o Isfahan is a great choice to be given to others. In order to do this, you can visit BazareMina online Market and order every model which catches your eyes.

Description of a Mina Kari Plate Frame
A great handicraft of Isfahan is a 30 cm diameter Mina Kari plate frame which is really popular among art lovers. It can decorate your showcase and makes a really calm atmosphere. Fresh azure blue and turquoise colors of this Mina Kari plate with its black background attract the attention of a lot of people. Its cheap price makes it a great option for commercial gifts.

You can show a nice view of traditional art of Iran by putting this gift on the wall of your home or office. You can also stick an advertisement logo on the frame to introduce your business to others. Great Mina colors of this dish bring happiness and calmness to your atmosphere. This Mina Kari plate frame of Isfahan is a handmade art of professional masters for people who love and understand art.

More Details Related to a Mina Kari Plate Frame
This Mina Kari plate is made of copper and it has a 30 cm diameter which is produced in three steps in the furnace to stabilize its colors. Its box is 36 * 36 cm and the weight of this Mina Kari plate frame, including the plate, is about 1.5 kg. There is a hook behind the frame which makes it possible to be installed on the wall and be designed with other devices or styles.

Mina Kari is known as the art of soil and fire which is shown in all dishes to transfer a great feeling of calmness. Some families consider these dishes as great gift or their newly married daughters to bring luck. The decoration of walls of your office with such a great Mina Kari plate frame of Isfahan is a positive change in your performance. Isfahan as the centerpiece of this field could keep Mina Kari alive; but in order to continue this trend, all people should concern about it and support this industry to have better developments in future.

 

ترسیم اشکال مینیاتوری و امثالهم

در رشته هنر میناسازی هرگونه نقاشی اعم از سبک مینیاتور، آبرنگ و امثالهم را می توان در قالب ترکیب رنگ های مینا به کار برد. به جز آثار مینیاتوری، تصاویر افراد برجسته، منظره ها و امثال ان نیز از دیگر هنرهایی است که می تواند در هنر میناکاری به کار رود.

قلم مو
قلم مو را از موی سمور و موی پشت گربه، بین دو کتف تا روی دم، درست می کنند. عده ای موی زیر گلوی گربه را برای تهیه قلم مو مناسب دانسته اند که این نظر نادرست است. روش تهیه و بستن قلم مو یکسان است ولی سلیقه ها متفاوت است. پس از چیدن مو از پشت گردن گربه، موها را با شانه ی کوچک ویژه ای، از ابتدا تا انتهای دسته موی تهیه شده، شانه می زنند تا تمامی کرک های مزاحم از ته آن خارج شود و موهای شکسته نیز از موهای سالم جدا شود.

البته این کار را با سوزن نیز می توان انجام داد. بدین صورت که موی دسته بندی شده را توسط انگشت بر روی قطعه ای شیشه قرار داده، با سوزن کرک ها و موهای شکیته و اضافه را خارج می کنند. برای آنکه موها در قالب نظم یابد و در یک خط قرار گیرد ته قالب را به همواری می زنند. آنگاه موها را از قالب در می آورند (یا در زیر انگشتان) و خیس می کنند و ته آنها را با نخ می بندند و نوک شان را از انتهای شاه پر کبوتر، که قبلاً تمیز و آماده شده و نوک آن را بریده اند، رد می کنند تا موها به نوک شاه پر برسد.

پس از بیرون آوردن مقدار مورد نظر از نوک شاه پر انتهای پر را چسب می ریزند و یا دسته ای را که ساخته اند و داخل شاه پر کرده اند با نخ محکم می بندند.در قدیم نقاشان بهترین قلم موها را می ساختند. این قلم موها کمی بلندتر و نوک تیزتر از قلم موهای امروزی بودند؛ زیرا در نقاشی های ظریف، که پردازنی می شد، از این نوع قلم استفاده می کردند. امروزه جنس قلم وهای ساخت اروپا از موی سمور و سنجاب و موهای مصنوعی است. البته در ساختن مو در درجه اول باید بدانیم که چه خواسته ای از قلم مو داریم؟ اگر برای بوم و رنگ آمیزی است باید پرمو باشد واگر برای پرداز زدن است باید کم موتر و نوک تیزتر باشد و در پایان کار سعی کنیم که حتماً قلم موها را کاملا در آب تمیز کنیم.

 

خرید قاب میناکاری

خرید قاب میناکاری

 

نوع و رنگ موی گربه در کاربرد قلم بسیار موثر است اگر بخواهند پرداز بزنند از موهایی که بیشتر خاصیت فنری دارند استفاده می کنند. موی گربه های دست آموز به علت اینکه بر اثر دست کشیدن مکرر بر پشت آنان و تولید الکتریسته ساکن موهای انان شکسته یا حالت چسبندگی پیدا می کند، جهت تهیه قلم مو گربه هایی که موهای دو رنگ قهوه ای و سفید یا زرد دارند و اصطلاحاً بیدانجیری یا مختلط نامیده می شوند استفاده شود و اگر به کارهای بسیار نرم و ظریف نیاز باشد از موی گربه سفید استفاده می شود.

مداد کپی
برای طراحی بر روی اجسام میناکاری شده بهتر است از مدادهای کپی استفاده شود. زیرا رنگ این مدادها در کوره محو می شود و در صورتی که بعد از کوره کاری هنوز اثر مداد بر روی اجسام باقی مانده باشد به راحتی پاک می شود. ولی مدادهای معمولی مشکل تر پاک می شود و در کوره نیز از بین نمی رود.قبل از انجام هرگونه نقش و نگار و یا طراحی بر روی ظروف لعاب شده ی مینا باید ان ظروف را در اصطلاح واشور کرد. این عمل باعث می شود که چربی و ناخالصی روی ظروف از بین برود. (برگرفته از کتاب هنر مینا)

شناسه محصول: 901280

بازار مینا    BazareMina.ir

 • نمایش : ۲۳۳
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی
  خرید صنایع دستی اصفهان شامل فیروزه کوبی،تشعیر،مس و پرداز،خاتم کاری،میناکاری،قلمزنی و ... با قیمت تجاری بصورت کلی و جزئی
  کانال ایتا

  هدیه روز پزشک

  خرید تندیس میناکاری

  خاتم کاری اصفهان

  تندیس های میناکاری

  فیروزه کوبی اصفهان

  ملیله کاری اصفهان

  میناکاری استاد اسماعیلی